JADBERG ToolBag-Tournament SR

Kód: P369
Neohodnotené
Značka: Jadberg
€46
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
22.4.2024

Týmový vak JADBERG ToolBag-Tournament

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
domov
Doručenie k Vám domov
po celom Slovensku
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke už od 60€
doručenie
Doručenie do dvoch dní
tovar označený Skladom

Podrobný popis

Priestranný a plne polstrovaný florbalový seniorský multibag-TOOLBAG. Vďaka kompletnému polstrovanie sú veci vo vaku chránené pred okolitými nárazmi. Pozor pre zvýšenie bezpečnosti má Toolbag Jadberg okolo obvodu reflexné pruhy.

Vyznačuje sa množstvom vreciek-5 vnútorných-odvetrávaných vreciek na suchý zips, 1 separátny vrecko na klasický zips a jedna vonkajšia rýchlo prístupné vrecko na drobnosti.

Vzhľadom k tejto variabilite vak umožňuje mať všetko potrebné na tréning či zápas na jednom mieste:

Až 10ks hokejok (max. 20ks bez ďalšieho vybavenia) + náhradné čepele + náradie + oblečenie na tréning či zápas + topánky + osobné doklady a hygienické potreby.

Vak má dve spevnené uši, nastaviteľný popruh na rameno s kovovými sponami a malý popruh pre vertikálne manipuláciu.

Výhody Toolbag Jadberg-Toolbag sa vďaka vystlanie neláme a drží tvar, jednoduché vkladanie prehnanými vďaka veľkému vstupnému otvoru, odolný materiál pre dlhú životnosť, nastaviteľný dlhý popruh a krátke popruhy využiteľné ako batoh, kopa oddelených vnútorných vreciek pre lepšiu organizáciu vnútorného priestoru, výrazné reflexné prvky zvyšujúce bezpečnosť atď.

Veľkosť: ŠxVxH: 127x25x23cm

proline

Pro Line je systém výroby kedy je kladený maximálny dôraz na profesionálne použitie výrobku. Tomuto základnej požiadavke je potom prispôsobená konštrukcia, materiály aj spracovanie tak aby výrobok po všetkých parametroch vyhovoval aj najnáročnejšiemu zákazníkovi.

Vychádzame z predpokladu, že profesionálni športovci požadujú aby oblečenie a vybavenie, ktoré používajú k svojej činnosti zodpovedalo svojimi kvalitami a vlastnosťami ich náročným predstavám a pokiaľ možno, aby im pomáhalo zdokonaľovať ich zručnosti.

Na základe týchto poznatkov, ktoré pravidelne konzultujeme s našimi top športovcami Jadberg vyvinul systém "ProLine", ktorý v sebe kombinuje poslednej výskum s najmodernejšou technológiou výroby, špičkovým materiálom a funkčným dizajnom.