Oxdog Sense Light 31 CO SweOval MB

Kód: 9365/OKR/82 9365/OKR/87 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Oxdog
€69
Skladom u dodávateľa (3 ks) Skladom u dodávateľa (3 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
29.7.2024 29.7.2024 Zvoľte variant

Florbalová hokejka Oxdog Sense Light 31 CO SweOval MB

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
domov
Doručenie k Vám domov
po celom Slovensku
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke už od 60€
doručenie
Doručenie do dvoch dní
tovar označený Skladom

Podrobný popis

Sense LIGHT je označenie odľahčených palíc od OxDogu. Shafty Sense LIGHT patrí medzi odľahčené palice. Ich vyváženie je vynikajúce. Shafty Sense LIGHT poskytnú dokonalú rovnováhu.


OxDog OptilightFlorbalová čepeľ Oxdog OptiLight je presne to, čomu sa hovorí, naozaj ľahká čepeľ. Jej váha je iba 65 gramov. Ale dôraz je samozrejme nielen na váhe, OptiLight je tiež naozaj dobrá v ovládaní loptičky. Konieckoncov, práve preto bola vytvorená. Oxdog OptiLight má konkávnosť 9 mm. Dutina sa tiahne rovnomerne od pätky až k vrcholu. Celá čepeľ je tiež predzahnutá. Toto predzahnutie začína tesne pred prostredím rebrom a ide smerom k špičke čepele. Špička sa potom veľmi mierne stáča dovnútra.

Rebrovanie, rovnako ako spodná hrana a špička je prevzaté z Oxdog Avox. Najmä rebrovanie v pätke av spodnej časti čepele. Vďaka tomu, že dutina na OptiLight je o niečo menšia, než u čepele Avox, manipulácia s loptou je oveľa jednoduchšia a presnejšia. Už spomínané rebrovanie dodáva čepeli vysokú tuhosť, vďaka ktorej čepeľ dokáže dobre prenášať energiu do loptičky a zároveň Ti poskytne vysoko presnú streľbu. Strely sú teda rýchle a presné!

Predzahnutie čepeľ spôsobuje, že zadná strana je výrazne ohnutá. Už od polovice svojej dĺžky sa čepeľ stáča. Toto samozrejme ovplyvňuje hru backhandom. Čepeľ neposkytuje dostatočnú plochu pre backhand, nie je preň teda 100% vhodná. Toto však kompenzuje čepeľ svojou forhandovou hrou, predovšetkým streľbou ťahom!

Čepeľ OptiLight vyniká hlavne svojou váhou. OptiLight je ľahká a tuhá čepeľ, s ktorou dokonale ovládnete loptičku. Iba 65 gramov z nej robí suverénne najľahšiu čepeľ značky OXDOG. Ide o ľahko predzahnutú čepeľ, so strednou konkávnosťou. Má pevnú pätku a dobre tvarovateľnú špičku, takže ide dobre zahnúť podľa potrieb hráča.


OxDog Touch GRIP


OxDog Touch GRIP je omotávka, pri ktorej bol kladený veľký dôraz na jej trvanlivosť, najmä v najviac namáhaných častiach tak, aby táto omotávka vydržala maximálne možné zaťaženie a rýchlosť jej opotrebovania bola minimálna. Skvele drží v rukách, nepreklzáva a výborne odvádza pot.
Kľúčové vlastnosti:

  • štandardne dlhá omotávka
  • vynikajúce protišmykové vlastnosti
  • extra dlhá životnosť
  • veľmi príjemná omotávka s perforáciou pre lepší odvod potu
  • absorpcia vibrácií

Táto palica je schválená medzinárodná florbalová federácia a je vybavená certifikáciou IFF. Florbalovú palica je možné bez problémov používať na všetkých oficiálnych súťažiach SZFB.

Omotávka: OXDOG Touch
Certifikácia IFF: ÁNO - schválené pre oficiálne súťaže organizované SZFB
Tvrdosť čepele: MB - stredne tvrdá
Výrobca: OXDOG
Veľkosť hráča: Junior
Tvrdosť hole: 30
Materíál hokejky: Carbon T1500
Dĺžka palice: 82 cm
Výška hráča v cm: 155 - 170
Kolekce: 2023/24
Tvar shaftu: Rovný
Typ čepele: Oxdog Optilight
Profil držania: SWEOVAL - oválné drženie s menším priemerom
Materiál 2: Kompozit