Salming Eagle Men White Halové tenisky

Kód: 9470/UK11 9470/UK 9470/UK2 9470/UK3 9470/UK4 9470/UK5 9470/UK6 9470/UK7 9470/UK8 9470/UK9 9470/UK10 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Salming
€110
Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Momentálne nedostupné Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 - - 29.7.2024 29.7.2024 - 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 Zvoľte variant

Pánska halová obuv Salming Eagle Men White

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
domov
Doručenie k Vám domov
po celom Slovensku
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke už od 60€
doručenie
Doručenie do dvoch dní
tovar označený Skladom

Podrobný popis

Pokračovateľ obľúbeného modelu Eagle opäť ponúka takmer prémiové vlastnosti za oveľa nižšiu cenu, než je tomu u prémiových modelov. Od prvého obutia veľmi pohodlná sálovka sa oproti minulosti pýši úplne prepracovaným zvrškom, vďaka ktorému nielen, že ešte lepšie sadne, ale zároveň zvyšuje celkovú odolnosť topánky.

Zvršok modelu Salming Eagle 2 novo tvorí dvojvrstvová konštrukcia. Prvá vrstva je funkčný úplet, ktorý obstaráva pohodlie a zároveň zaisťuje skvelú priedušnosť. Druhá vrstva je kombinovaná. Z dvoch tretín ju tvorí ideálne pevná vrstva PU kože, ktorá má za úlohu predovšetkým stabilizáciu chodidla v topánke. Na tú sa v prednej časti plynule napája vrstva z pružného materiálu KPU, ktorý najmä v špičke navyšuje odolnosť tohto sálového modelu.

Tlmenie sáloviek Salming Eagle 2 obstaráva špeciálne vyvinutá tlmiaca zmes D3O™. Tento vycibrený materiál má skutočne skvelé tlmiace vlastnosti, špeciálne pri dopadoch na pätu nohy.


Kľúčové vlastnosti

  • univerzálna a pohodlná sálová topánka
  • výborná priedušnosť
  • spojením technológií RollBar a LMS topánka umožňuje ľahší pohyb a odraz v extrémnych pozíciách, do ktorých sa dostávate napríklad pri hraní florbalu či squashu
  • pocitovo mäkšia, viac tlmená sálová topánka
  • sú vhodné na všetky sálové športy, vďaka svojim vlastnostiam sú veľmi obľúbené medzi florbalistami a hádzanármi
  • Odporúčania pre výber veľkosti: topánky sú z dôvodu polstrovania v oblasti päty pocitovo menšie! Odporúčame voliť veľkosť o celé jedno číslo väčšie ako iné modely sáloviek Salming.


Konštrukcia topánky a použité technológie
Zvršok topánky
Priedušnosť a maximálne pohodlie

Veľmi ľahká konštrukcia zvršku topánky Salming Eagle 2 kombinuje materiály, vďaka ktorým je perfektne priedušná, veľmi pohodlná a zároveň dokáže dostatočne podržať aj pri tých najprudších zmenách smeru.
Chodidlo drží na svojom mieste

Pätný košíček Salming HeelCup ™ stabilizuje a fixuje chodidlo v topánke, čo je kľúčové pre pocit istoty a pohodlia. Vyvinuli sme nový, anatomicky tvarovaný košíček, ktorý je o niečo dlhší ako u konkurencie.

Eagle 2 svršek + poutka


Medzipodrážka - tlmenie topánky
Tlmenie predovšetkým

Zloženie prémiovej tlmiacej zmesi Salming D3O™, ktorá je použitá v medzipodrážke, je designované s maximálnymi ohľadmi na čo najvyššie tlmenie. Špeciálne v oblasti päty je jej zloženie také, aby maximálne absorbovalo nežiaduce dôsledky dopadu.

Eagle 2 mezipodešev D3O


Podrážka - podrážka topánky
Zakľakávanie nikdy nebolo jednoduchšie

Vnútornú stranu podrážky zdobí technológia RollBar™, ktorá podrážku topánky v tejto časti zaobľuje a umožňuje vyššie naklonenie chodidla smerom dovnútra. Znižuje tak tlak na palcovú hranu a poskytuje jednoduchšie prevedenie zakľaknutia, ktoré je tak bežné pre športy typu florbal či squash.

Eagle 2 Rollbar


Nebojte sa podvrtnutia členka

Podvrtnutie členku v dôsledku rýchleho zastavenia je pri sálových športoch jedným z najčastejších zranení. Špeciálna technológia LMS na vonkajších stranách podrážky topánok toto riziko veľmi znižuje prostredníctvom náklonu podrážky smerom do stredu topánky.

Eagle 2 LMS


Pohodlie pri dopade, energia do odrazu

Technológia TGS 62/75 ° rozdeľuje podrážku topánok na 2 časti. Prvá časť – od päty k brušku chodila – tvorí približne 62% plochy podrážky, a je konštruovaná s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Od druhej časti – prednej časti podrážky – ju delí tzv. baletná linka, ktorá je podrážkou vedená pod uhlom 75°. Toto rozdelenie zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste, aby stimulovala prirodzené laterálne a predozadné pohyby chodidiel. Predná časť topánky je potom konštruovaná pre maximálnu efektivitu odrazu.
Odolnosť a extra dobrý grip pri všetkých sálových športoch

Podrážku modelu tvorí špeciálna gumová zmes, ktorá vyniká perfektnou kontrolou trakcie a skvelým gripom. Ten ešte navyše umocňuje špeciálnu vzorku Salming HexaGrip™ tvorenú v kľúčových častiach topánky malými šesťuholníkmi.

Eagle 2 TGS 
Parametre produktu
Hodnota
Podľa pohlavia muži
Farba čierna
Profil podrážky 19 mm - 11 mm
Modelový rad Eagle
Typ topánky halová obuv
Drop 8 mm
Materiál podrážky HexaGrip™
Kolekcia 2023/24
Hmotnosť 371 g (9 UK)
Medzipodrážka Recoil & D3O