SALMING Raptor PowerLite 100cm

Kód: 4105 4104 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Salming
€94
Momentálne nedostupné Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 22.4.2024 Zvoľte variant

Horúca novinka na florbalovom trhu. Profesionálna florbalka Raptor Powerlite vyniká svojou nízkou hmotnosťou a predovšetkým úplne novou čepelou pre sezónu 2019/20 Salming Raptor.

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
domov
Doručenie k Vám domov
po celom Slovensku
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke už od 60€
doručenie
Doručenie do dvoch dní
tovar označený Skladom

Podrobný popis

Použité technológie

PowerLite™ 

Technológia PowerLite je nástupcom shaftov TourLite. V týchto nových vylepšených shaftoch je použita špeciálna štruktúra karbónových vlákien, ktoré Salming získal pri vyvíjaní squashových rakiet. Táto nová materiálová zmes má lepšie absorpčné vlastnosti. Shafty PowerLite zároveň patria medzi najľahšie shafty.

Florbalka s tvrdosťou 29 už patrí medzi stredne tvrdé, ktoré doporučujeme pokročilým hráčom. Čím vyššie číslo tvrdosti florbalky, tým mäkší shaft. Volba správnej tvrdosti shaftu dokáže pozitívne ovplyvniť vašu techniku a strelbu.

Čepeľ Salming Raptor

Čepel Salming Raptor je novinkou pre sezónu 2019/20, patrí medzi rovnejšie (menej zahnuté) čepele s tenším rámom.

Hlavným rozdielom čepele Raptor oproti iným modelom značky je menšie prehnutie aj menšia konkávnosť. Čepeľ je od päty skôr rovná, žlábok na forhendovej strane sa prehlbuje až od prostriedku čepele k samotnej špičke, kde vám ľahko pomôže pri kľučkách alebo technickejších úderoch.

Ďalším kľúčovým prvkom je stavba čepele a taktiež vyplnené dieliky na spodnej hrane čepele. Čepeľ je potom pevnejšia v torzii a dokáže lepšie prenášať silu z rúčky na loptičku.

Profil čepele pri správnom ovládaní techniky umožňuje presné ovládanie loptičky ako forhendovou, tak aj bekhendovou stranou.

Salming Raptor - The Playmaker. Ľahká univerzálna čepeľ pre sezónu 2019/20!

Materiál Endurance
Nevídaná odolnosť, nízke trenie a fantastické herné vlastnosti. Materiál Endurance je štandardne používaný na väčšine modelov Salming. Upozornenie! Čepel je pri inštalácii alebo jej zahýbaní potrebné zahriáť, použite teplú vodu alebo teplovzdušnú pištol.