Salming Recoil Strike Men White

Kód: 1289 1277 1278 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: Salming
€143
Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 Zvoľte variant

Halová obuv  Salming Recoil Strike Men White

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
domov
Doručenie k Vám domov
po celom Slovensku
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke už od 60€
doručenie
Doručenie do dvoch dní
tovar označený Skladom

Podrobný popis

Konštrukcia modelu Salming Recoil Strike je stavaná tak, aby vyhovovala predovšetkým rýchlym a agilným hráčom. Tomu je prispôsobená predovšetkým špecificky tvarovaná predná časť podrážky topánok, ktorá umožňuje jej dynamické ohýbanie do všetkých smerov, ktoré je tak potrebné pre rýchle zmeny pohybu.

Aj tlmenie modelu Salming Recoil Strike cieli svojou stavbou skôr na agilnejších hráčov, ktorí nepotrebujú vysokú mieru tlmenia, ale dávajú naopak prednosť priamejšiemu pocitu voči povrchu. Tlmenie navyše tvorí prémiová pena Recoil+™, ktorá vyniká obzvlášť vysokou návratnosťou energie v každom odraze.

Poslednou, ale nemenej dôležitou súčasťou tohto modelu je do detailu premyslený zvršok, ktorý je pohodlný a zároveň zaisťuje ideálnu podporu aj pri tých najkrkolomnejších prvkoch, ktoré počas svojej hry využívate.

Pokiaľ vašej hre dominuje rýchlosť a hľadáte sálovú topánku, ktorá vás v nej maximálne podporí, Salming Recoil Strike bude pre vás trefou do čierneho.
Kľúčové vlastnosti

  • rýchla a stabilná sálová topánka pre agilných hráčov
  • stredne vysoké tlmenie s maximálnou návratnosťou energie
  • ľahká a pohodlná
  • pocitovo skôr širší so stredne pevným zvrškom, ktorý ideálne obopína chodidlo
  • vhodná pre všetky sálové športy


Konštrukcia topánky a použité technológie
Zvršok topánky
Pre stabilitu, pohodlie a rýchlosť

3vrstvový zvršok konštruovaný s maximálnym dôrazom oporu v rýchlosti a pohodlí. Prvá z vrstiev je z jemnej bezšvovej sieťoviny a má na starosť predovšetkým pohodlie vašich chodidiel. Prostredná vrstva z priedušného polyesterového úpletu má za úlohu udržať nohu na mieste aj pri tých najprudších zmenách smeru. Tomu napomáha aj posledná najvrchnejšia vrstva, ktorú tvoria rôzne veľké a rôzne umiestnené polyuretánové časti, ktorých úlohou je predovšetkým maximálne stabilizovať chodidlo aj pri tých najprudších zmenách smeru.

Salming Recoil Strike - svršek


Medzipodrážka - tlmenie topánky
Zníženie negatívnych dôsledkov vplyvu, energie do odrazu

Prémiový materiál Recoil+™ používaný v medzipodrážke pomáha pri tlmení tvrdých dopadov chodidla. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri došľape, a naopak do odrazu preukázateľne vracia viac energie.

Salming Recoil Strike - tlumení


Podrážka - podrážka topánky
Neobmedzený pohyb do všetkých mysliteľných smerov

Predná časť podrážky je konštruovaná s maximálnym ohľadom na ohyb topánky pri prakticky všetkých mysliteľných zmenách smeru. Stabilitu pri nich ešte umocňuje špeciálna vzorka Salming HexaGrip™ tvorená malými šesťuholníkmi.

Salming Recoil Strike - podrážkaPánske halovky Salming Recoil Strike sú konštruované predovšetkým pre rýchle a agilné hráčov, ktorých doménou je okamžitá zmena smeru na tom najmenšom priestore.