Salming Recoil Ultra Men Orange

Kód: 1241 1229 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Salming
€155
Skladom u dodávateľa (3 ks) Skladom u dodávateľa (3 ks) Skladom u dodávateľa (3 ks) Skladom u dodávateľa (3 ks) Skladom u dodávateľa (3 ks) Skladom u dodávateľa (3 ks) Skladom u dodávateľa (3 ks) Skladom u dodávateľa (3 ks) Skladom u dodávateľa (3 ks) Skladom u dodávateľa (3 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 Zvoľte variant
 Halove tenisky Salming Recoil Ultra Men Orange

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
domov
Doručenie k Vám domov
po celom Slovensku
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke už od 60€
doručenie
Doručenie do dvoch dní
tovar označený Skladom

Podrobný popis

High-end sálová topánka ponúkajúca ohromnú mieru komfortu v kombinácii s výrazným tlmením a vynikajúcou stabilitou. Tak by sa dal krátko popísať najnovší model Salming Recoil Ultra. Do posledného detailu designovaná konštrukcia prináša kvalitu, ktorú ocenia aj tí najnáročnejší hráči florbalu, hádzanej alebo squashe.

Byteľný zvršok je tvorený z dvoch vrstiev, ktoré sa vhodne dopĺňajú. Základný polyesterový úplet topánok je z 90% prekrytý niekoľkými polyuretánovými funkčnými prvkami, ktoré majú predovšetkým ochrannú a stabilizačnú funkciu. Najmä bočné stabilizačné prvky sú konštruované tak, aby vás halovky maximálne dobre podržali, aj keď patríte medzi ťažších hráčov. Pre pocit skutočného pohodlia je vnútorná strana polyesterového úpletu zmäkčená a pôsobí až semišovým dojmom. Veľmi dôležitým prvkom, ktorý konštrukcia zvršku modelu Recoil Ultra ponúka, je asymetrické šnurovanie, ktoré ideálne podporuje biomechanické pohyby chodidla v rámci potrieb sálových športov.

Tlmenie obstaráva veľkorysá vrstva prémiovej tlmiacej zmesi Salming Recoil+™. Špeciálne v pätovej časti topánok je tlmenie naozaj výrazné a skvele absorbuje negatívne sily, ktoré pôsobia na päty pri prudkých dobrzdeniach či zmenách smeru typických pre sálové športy. Veľkou výhodou tlmiacej peny Salming Recoil+™ je zároveň schopnosť poskytnúť výbornú návratnosť energie a ideálnu stabilitu. Udržať chodidlá stabilné aj pri tom najkrkolomnejšom obrate navyše pomáhajú aj dva stabilizačné prvky zabudované z vnútornej i vonkajšej strany medzipodošvy.

Do detailu prepracovanú konštrukciu dopĺňa výborná podrážka. Špeciálna gumová zmes vyniká perfektnou kontrolou trakcie a skvelým gripom. Tvarovanie a delenie podrážky potom maximálne podporuje stabilitu a napomáha ideálnemu fungovaniu chodidiel z pohľadu biomechaniky.
Kľúčové vlastnosti

  • veľmi stabilná sálová topánka
  • veľmi pohodlná so skvelými tlmiacimi vlastnosťami
  • stredne ťažká, konštruovaná s maximálnym dôrazom na odolnosť
  • pocitovo stredne široká
  • vhodná pre všetky sálové športy

Konštrukcia topánky a použité technológie
Zvršok topánky
Pre stabilitu, pohodlie a odolnosť

Dvojvrstvový zvršok je konštruovaný s maximálnym dôrazom na pohodlie, stabilitu a odolnosť. Prvá z vrstiev z polyesterového úpletu sa stará predovšetkým o pohodlie. Z vnútornej interiérovej strany je povrch veľmi zmäkčený a pocitovo semišový. O stabilitu a odolnosť topánok sa potom stará druhá z vrstiev. Je zložená z niekoľkých polyuretánových prvkov, ktoré sa vhodne dopĺňajú a tvoria skutočne pevnú a stabilnú konštrukciu.

Salming Recoil Ultra - svršek


Pre maximálnu podporu správnej biomechaniky

Asymetrické šnurovanie umožňuje výrazne lepšie fungovanie chodidiel z biomechanického pohľadu, uľavuje tlaku na oblasť priehlavku a podporuje celkové pohodlie topánok.

Salming Recoil Ultra - šněrování


Medzipodrážka - tlmenie topánky
Zníženie negatívnych dôsledkov dopadu, energie do odrazu

Prémiový materiál Recoil+™ používaný v medzipodrážke pomáha pri tlmení tvrdých dopadov na chodidlá. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri došľape, a naopak do odrazu preukázateľne vracia viac energie.

Salming Recoil Ultra -  mezipodešev


Stabilita je základ

Dva horizontálne umiestnené prvky po oboch stranách medzipodrážky zvyšujú celkovú stabilitu topánok, najmä pri rýchlych bočných dobrzďovaniach a zmenách smeru.

Salming Recoil Ultra - stabilita


Podrážka - podrážka topánky
Odolnosť a extra dobrý grip pri všetkých sálových športoch

Podrážku modelu tvorí špeciálna gumová zmes, ktorá vyniká perfektnou kontrolou trakcie a skvelým gripom. Jej tvarovanie potom podporuje správne ohýbanie chodidiel najmä pri odraze, zakľakávaní a podobne.

Salming Recoil Ultra -  HexaGrip+Pánske halovky Salming Recoil Ultra sú novinkou sezóny 23/24. Úplne nový koncept sálových topánok, ktorých konštrukcia bola vyvinutá s maximálnym dôrazom na pohodlie, stabilitu a odolnosť. Vyber si jedny z najpohodlnejších sáloviek na trhu, vyber si Salming Recoil Ultra.