Salming Rival 2 Kid Black

Kód: 4356 9146/UK2 9146/UK3 9146/UK4 9146/UK5 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Salming
€65
Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Skladom u dodávateľa (5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 Zvoľte variant
 Halová obuv Salming Rival 2 Kid Black

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
domov
Doručenie k Vám domov
po celom Slovensku
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke už od 60€
doručenie
Doručenie do dvoch dní
tovar označený Skladom

Podrobný popis

Aj druhá generácia modelu Salming Rival svojim určením zapadá do skupiny základných modelov sálových topánok, ktoré každého priaznivca indoor aktivít poteší najmä svojou univerzálnosťou, odolnosťou a kvalitne spracovaným tlmením. Oproti prvej generácii majú Salming Rival 2 kompletne prepracovaný zvršok.

Dvojvrstvový zvršok tvorí kombinácia odolného a priedušného polyesterového úpletu, ktorý je na zvýšenie stability a ochrany opatrený polyuretánovou vrstvou. Celá vrchná konštrukcia topánok je navyše pre navýšenie odolnosti prešívaná a ponúka ideálny kompromis medzi pevnosťou a pohodlím.

Tlmenie obstaráva stredne vysoká medzipodrážka tvorená penovou zmesou EVA. Táto penová zmes má veľmi kvalitné tlmiace vlastnosti a zároveň je schopná časť energie vrátiť do každého odrazu.

Podrážka je z odolnej nefarbiacej gumy a pre maximálnu priľnavosť je opatrená špeciálnym Salming HexaGrip ™ vzorom. Správnemu fungovaniu chodidiel pomáha jej rozdelenie pomocou technológie Salming TGS62/75 a pre navýšenie stability je v oblasti klenby opatrená stabilizačnou výstuhou.
Kľúčové vlastnosti

  • vhodné pre začínajúcich či občasných hráčov hľadajúcich kompromis medzi kvalitou a cenou
  • odolná konštrukcia poskytujúca optimálnu stabilitu
  • skvele priľnavá a neznačkujúca podrážka s technológiou Salming HexaGrip™
  • kvalitné stredne tvrdé tlmenie
  • vhodné pre všetky indoor aktivity


Konštrukcia topánky a použité technológie
Zvršok topánky
Chodidlo drží na svojom mieste

Technológia Salming Heelcup™ tvorí v priestore päty tzv. pätný košíček, ktorý je stredne tvrdý, anatomicky tvarovaný a pomáha stabilizovať a fixovať chodidlo v topánke.

Medzipodrážka - tlmenie topánky
Zníženie negatívnych dôsledkov dopadu, energie do odrazu

Tlmiaca zmes z EVA peny veľmi dobre absorbuje negatívne sily pri došľape, a naopak do odrazu vracia časť vynaloženej energie.

Podrážka - podrážka topánky
Odolnosť a extra dobrý grip pri všetkých sálových športoch

Podrážku modelu tvorí špeciálna gumová zmes, ktorá vyniká perfektnou kontrolou trakcie a skvelým gripom. Ten ešte navyše umocňuje špeciálnu vzorku Salming HexaGrip™ tvorenú malými šesťuholníkmi.

Pohodlie pri dopade, energia do odrazu

Technológia Salming TGS 62/75° rozdeľuje podrážku topánok na 2 časti. Prvá časť – od päty k brušku chodidla – tvorí približne 62% plochy podrážky, a je konštruovaná s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Od druhej časti – prednej časti podrážky – ju delí tzv. baletná linka, ktorá je podrážkou vedená pod uhlom 75°. Toto rozdelenie zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste, aby stimulovala prirodzené laterálne a predozadné pohyby chodidiel. Predná časť topánky je potom konštruovaná pre maximálnu efektivitu odrazu.


Detský variant sálových topánok Salming Rival 2 je perfektnou voľbou, ak hľadáte univerzálny model pre akékoľvek indoorové aktivity so skvelým pomerom cena vs výkon. Veľmi pohodlná a odolná sálová topánka výborne poslúži rekreačným hráčom florbalu, squashu či hádzanej.